0 212 612 78 27

Dünyanın en güvenli E-Ticaret paketi...

E-ticaretin gün geçtikçe, ticari hayattaki pazar payını arttırdığı günümüzde, size Havuçmedya e-ticaret paketini sunuyoruz. Maksimum düzeyde erişilebilirlik ve maximum hız mantığı ile oluşturduğumuz e-ticaret paketimiz, sektörünüze göre gerekli tasarım yapılarak size sunuluyor.

Son dönemlerde firmaların ve şahısların üzerinde durduğu e ticaret sektörü ilerleyen yıllarda en çok konuşulacak konulardan biri olucağı aşikardır. E-ticaret sistemlerinde en önemli faktörlerden biri tasarımın olgusu ve görselliklerin duruşudur. Daha sonra e ticaret sistemlerinde güvenlik altyapısının sıkıntısız olması müşterilerimizin en çok önemsediği konular başında gelmektedir. E-ticaret sistemleri normal web sitelerinden ayrıştırarak önem ve titizlikle geliştiriyor ve hizmete sunuyoruz.

E-Ticaret, ülkemizde Pazar payı açısından hızla gelişmeye devam ediyor. 2016 yılında Türkiye’de çevrimiçi alışverişçi sayısının 16 Milyon kullanıcıya ulaşması bekleniyor ve artık ülkemizdeki markaların %50 sinin online mağazası var. Bu verilerin ışığında e-ticaret Türkiye’de beklendiği gibi hızla büyümeye devam etmekte.

Havuç Medya olarak, bu yükselen pazara katkı sağlamak adına Havuc e-ticaret paketlerini geliştirdik. Tüm sektörlere hitap eden Havuç e-ticaret sistemleri, müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilmekte. Fakat bunun haricinde, özel arzuları olan kurumlara özel e-ticaret programları geliştiriyoruz. Deneyimli yazılım kadromuz vasıtası ile, siz yalnızca ihtiyaçlarınızı ve hayallerinizi söylüyorsunuz. Bizler de uygulamamızı gerçekleştiriyoruz.

Satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürün ne olursa olsun, hangi strateji ile ürün satmak dilerseniz, programcılarımız ilk önce Ar-ge çalışması yaparak, programların diyaframın çıkarıyoruz. Bu sayede siz yapılan prosedürün sırasını ve sürecini net olarak öğrenmiş oluyorsunuz. Yazılım tamamlandıktan sonra, testleri gerçekleştirip, tamamen size özel yapılmış bu programı size teslim ediyoruz. Size kalan ise e-ticaret dünyasına eksiksiz bir e-ticaret programı ile adım atmak. E-ticaret siteniz tamamlandıktan sonra birçok teknik danışmanlık desteğini Havuç Medya’nın deneyimli ekibinden alabilirsiniz.