0 212 612 78 27

Havuç Medya; web, bilişim ve prodüksiyon sektörlerinde hizmet vermektedir. Firmamız alanında uzman, her biri kendini ispatlamış dinamıik gençlerden oluşmaktadır. Havuç Medya gerek uzman ekibiyle gerekse teknik ekipmanlarıyla sizlere en iyi hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Web ve bilişim alanlarında kaliteli ürünleriyle sektöre hareket getirecektir. Web ve bilişim alanında mobil uygulama ve geliştirme, arama motoru optimizasyonu(SEO), web tasarım ve yazılım hizmetleri konularında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kurumsal kimlik oluşturma, kurumsal danışmanlık, reklam ve sosyal medya hizmetleri de sunmaktadır. Havuç Medya sunduğu inovatif ve akılcı çözümlerle sizi bir adım öne çıkarır. Havuç Medya kalite sunar.

Misyonumuz

Havuç Medya olarak kaliteli hizmete ulaşmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Yönetim kadromuz ve uzman ekibimizle beraber gece gündüz sizlere daha iyi şeyler sunmak ve üretmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Firma olarak ürettiğimiz akılcı ve yenilikçi fikirlerle Türkiye'de web, bilişim ve prodüksiyon alanlarında sektörde öncü firma olmayı hedefliyoruz. Bu anlamda uzman kadromuzu her geçen gün güçlendirmeye çalışıyoruz.