0 212 612 78 27

SEO "Search Engine Optimization ? Kısaltmasıdır; "Search Engine Optimization" sözcüğünün Türkçe açıklaması ise; Arama Motoru Optimizasyonu demektir; Kısaltması ise AMO olarak bilinmektedir. Arama Motoru Optimizasyonu işinin yapılmasının temel amacı; internet sitelerinin istenilen hedef kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlamak; böylelikle ürün ve hizmet tanıtan siteleri istenilen kitleye ulaştırıp sitemizi de hedefine ulaştırmaktır.
 
SEO Türkçe karşılığı "Arama Motoru Optimizasyonu" en çok Google arama motorunda tanınmış olmuştur. Düzenli bir çalışma ile hedef kelimelerde Google'da 1. sayfaya gelmek mümkün olabilir. SEO danışmanı ve uzmanları sitenizi Google kurallarına uygun halde optimize ederek hedef kelimelerinizde yükselmenizi sağlayarak siteniz ve Google vasıtasıyla müşteri edinmenizi sağlarlar.
 
Profesyonel bir çalışma neticesinde artan hit ile müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız birlikteinde artacaktır. Google optimizasyon ve AdWords en etkili reklam şeklidir diyebiliriz. Hiç bir reklam modeli size Google arama motoru optimizasyonu ve AdWords kadar dönüş sağlamaz. Özellikle Google da ilk sayfa yer almak, hemen, hemen her site sahibinin arzu ettiği bir şeydir.  
 
Sizde SEO hizmeti alarak internet sitenizi arama motorları dostu yapabilir, ve sitenizin hit almasını sağlaya bilirsiniz; Yalnız dikkat etmeniz gereken önemli konular vardır. Dikkat etmeniz gereken piyasada her önüne gelen ilk sayfaya çıkabilirsiniz vaatlerinde bulunuyorlar. Sektörü kullanarak birçok kişinin parasını alarak kandıran birçok kişi ve kişiler ne yazık ki mevcuttur.

Etiket: Seo Danışmanlığı, Seo, Web Tasarım, e-ticaret, Yazılım, Havuç Medya

Havuç Medya, | Seo 0 yorum

Yorumlar

Yorum Yap

Yorum sınırı 500 karakterdir.