0 212 612 78 27

İster yalnızca bir fikriniz olsun; veya kurumunuzu mobil dünyaya taşımak isteyin biz sizler için, hedef kitlenize ve mobil kullanıma uygun, etkili bir projeye dönüştürmenize yardımcı olalım. Size özel programlar hazırlayarak mobil uygulama mağazalarında yayınlanana kadar bütün süreçleri etkili bir biçimde tamamlayalım.

Havuç Medya olarak, sizlere sunmuş olduğumuz standart modüllerden oluşturabileceğiniz mobil programların yanısıra özel mobil ihtiyaçlarınız için de çözümler üretiyoruz. Mobil dünyanın en önemli platformları olan iOS ve android üzerine özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Kurumunuza özel mobil uygulama çözümleri tamamıyla sizin arzularıniz, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmaktadır. Gerektiğinde entegrasyon hizmeti ile mobil uygulamanıza internet üzerinden eriştiğiniz bilgilerin tamamına mobil teknoloji ile de ulaşmanız sağlanacaktır. Sizler için geliştirdiğimiz mobil programlar vasıtası ile, pazarlamadaki gücünüz ve hizmet kaliteniz doğru oranda artacaktır.

iOS Uygulama

Mobil pazarın devi Apple‘in efsane telefonu İphonelara uyumlu iOS standartlarında, mobil uygulama dizaynı ve desteği. Tüm iOS cihazlarda artık sizin de markanız olacak.

iOS 7 standartlarına makul, resim zevke ve maximum kullanım basitlığına gore geliştirilmiş, kurumunuzu yansıtan, güncel dizaynlar… Yaratıcı fikirler ile harmanlanmış dizaynlar…

iPad Uygulama

Kullanımı en çok olan tabletlerden olan iPad ler, bilgisayarların hızla yerini alıyorlar… Mobil uygulamamız iPad uyumlu, bütün versiyon iOs’larda başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Android Uygulama

Mobil pazarda iOS dan sonra en büyük pay kapan android mobil cihazlara tam uyumlu, kullanım basitliği sağlayan uygulama geliştirme.

Android Uygulama Tasarımı

Güncel dizaynlar ve kullanım basitlığı referans alınarak yaptığımız android dizaynlar ile mobil uygulamanız fonksiyonelliği ile olduğu kadar resimliği ile de müşterilerinizin çok dikkatini çekecek.

Android Tablet Uygulama

 Sayısı gün geçtikçe artan android tabletler de mobil uygulamamızda tam destekle karşınıza çıkıyor. Her geçen gün mobil pazarda kullanımı artan Android tabletlerle tam uyumlu uygulamalar geliştiriyoruz.

Güncelleme

Havuç Medya olarak, ürünümüz, ekibimiz tarafından sürekli geliştirilmektedir. Bu sayede yayınladığımız güncellemeler ile mobil hayatta uygulamanız hep güncel kalacak.