0 212 612 78 27

Sosyal medyanın kurumlara faydaları artık tartışılamaz hale geldi ama yaygınlaşan her mecra, ayrı bir zaman ve ayrı bir uzmanlık alanı demek. Sosyal medya doğru kullanılmadığında ise olumsuz etkilerinin çok hızlı yayıldığı bir mecradır. Bu nedenle sosyal medya platformlarını doğru kullanmak kurumunuz için sosyal medya platformlarına adım atmaktan çok daha önemli.

Havuç medya Olarak Sizlere Ne Sunuyoruz ?

Sosyal medya yönetimi hizmetimizde, firmanıza ait bütün sosyal medya platformlarının yönetimini yapıyoruz. Eğer daha önce sosyal mecraya adım atmamışsanız, ilk önce birlikte ihtiyaçlarınızı ve hedef kitlenizi analiz ederek, sizler için hangi platformlar daha faydalı bunun belirlenmesini sağlayıp, kurumunuza sosyal medya alanında bir yol haritası çiziyoruz.

Entegre çalışan sosyal medya araçlarını birbirileri ile kavuşturuyoruz...

(Örnek olarak; paylaşım sırasında tek bir paylaşım gerçekleştirerek facebook yayınınızın twitter da da yayınlanmasını sağlamak gibi ) Kullanıcı sayısının artmasına gösterdiğimiz özeni, bunun yanı sıra kullanıcı etkileşimi için de gösteriyoruz. İnteraktif katılımının Google başarısına etkisi gün geçtikçe arttığından, kullanıcı etkileşimi sosyal medyanın en büyük faydalarından biri haline dönüşmüştür.

Sosyal medya yönetimi yaptığımız müşterilerimize, haftalık ve aylık raporlamalar sunarak, firmalarına katkıları açısından net fikir edinmelerini sağlıyoruz. Hızlı geri dönüşler konusu ile ilgili oldukça başarılı olan sosyal mecralarda, firmaların sonuç almaları yapılan birçok programa göre çok daha olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda, tasarlanan sosyal medya stratejisi, sizi internet dünyasında, etkin, gündemde ve hareketli tutacaktır.