0 212 612 78 27

Havuç Medya müşterisine %100 memnuniyeti garanti veriyor. Web projesi sahibi binlerce kişi çalıştığı firmadan veya şahıstan memnun kalmamıştır. Gerek iletişim mecraları ile bize ulaşan müşteri adaylarına gereksede yaptığımız fikir alışverişlerinden bu tespitin doğruluğunu biliyoruz. Havuç Medya; hizmet vereceği her firmanın projesini alınan ücret karşılığında en iyi şekilde oluşturacağının sözünü vermektedir. Web projenizin her sayfası için sizden onay alıyoruz. İsteyen müşterilerimiz için 3 birbirinden farklı ana sayfa tasarımı yapıyoruz. Yapılan 3 farklı  ana sayfa çalışmalarından istediğiniz çalışma üzerinde istekleriniz doğrultusunda değişiklik yapıyoruz.Sunduğumuz çalışmalar sonrasında onay vermediğiniz taktirde web tasarımı projeniz için aldığımız tüm ücreti iade faturanıza istinaden hiçbir kesinti yapmadan aynı gün iade ediyoruz. Yeni müşterilerimizin %95 yapılan ilk çalışmayı onaylamıştır. Tasarım departmanımızın mesleki bilgisinin yanında sektörel bilgiyede son derece hakim olması her çalışmayı belirlenen hedefine ulaştırmıştır. Aynı kriterlere sahip müşteri ilişkileri departmanımız sizlerin isteklerini projenize birebir yansıtacaktır. Atamedya müşteri tavsiye ile çalışan bir kurumdur. Dolayısı ile müşteri memnuniyetinden daha önemli bir prensibimizin olması düşünülemez. Konuşulan her modül sözleşmeye yazılır. Tüm detayları eklenir. Her konuşulan yazılı dokümantasyon haline getirilir. Web tasarım kriterlerimiz ise;

Yapılan çalışmalar onaylanmaz ise paranızı iade ediyoruz...

Havuç Medya müşterisine memnuniyet olarak %100 garanti veriyor. Web projesi sahibi binlerce kişi çalıştığı firmadan ya da şahıstan memnun kalmamıştır. Gerek iletişim kanalları ile bize ulaşan müşteriler gereksede yaptığımız toplantılarda bunun belirlenmiştir.Havuçmedya; çalışmaya başlayacağı her kurumun projesini alınan ücret karşılığında en uygun şekilde oluşturacağının garantisini vermektedir. Web tasarım projenizin her sayfası için sizden onay alıyoruz. İsteyen müşterilerimiz için 3 değişik ana sayfa dizaynı yapıyoruz. Yapılan 3 değişik ana sayfa çalışmalarından istediğiniz çalışma üzerinde dilediğiniz kadar değişiklik yapıyoruz. Bu  çalışmalar sonrasında onay vermediğiniz taktirde web tasarımı projeniz için aldığımız bütün ücreti iade faturanıza istinaden hiçbir kesinti yapmadan aynı gün iade ediyoruz. Yeni müşterilerimiz %95 oranında yapılan ilk çalışmayı onaylamıştır. Tasarım departmanımızın mesleki bilgisinin yanısıra sektörel bilgiyede oldukça hakim olması her çalışmayı belirlenen hedefine ulaştırmıştır. Aynı ölçütlere sahip müşteri ilişkileri departmanımız sizin arzularıni projenize birebir yansıtacaktır. Havuç medya müşteri tavsiye ile çalışan bir kurumdur. Dolayısı ile müşteri memnuniyetinden daha önemli bir prensibimizin olması düşünülemez. Konuşulan her modül sözleşmeye yazılır. Tüm ayrıntıları eklenir. Her konuşulan yazılı dokümantasyon haline getirilir. Web dizayn ölçütlerimiz ise;


Profesyonel web tasarımı, en az 5 yıl kullanabilmeniz mümkün…

Kurumsal kimliğiniz ile aynı ölçülere sahip bir web tasarımı istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kurumsal Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuz renkleri ile birebir uyumlu, modern grafik dizaynı ile tümleştirilmiş, göze güzel gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle soft geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en fazla özen gösterdiğimiz özelliklerin başında bulunduğunı söyleyebiliriz. Gereksiz detaylardan oldukça uzak durup, web sayfanızda olması gereken urller(linkler) ve bilgiler ile oluşturduğumuz internet projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir. Yeni nesil dizayn olarak adlandırılan web tasarımları; daha büyük urller(linkler), geniş ve ferah bir sayfa, kullanımı oldukça basit ve estetik çalışmalarımızı referanslarımızdan görebilirsiniz. Tüm web tasarımı projelerini kendi bünyemizde yaptığımız için, hepsinin çalışma dosyaları bünyemizde varolmaktadır. Değiştirilebilecek kesitler özenle seçildiğinden, istenildiği taktirde bölümlerde değişiklik yapılabilir. Böylece sitenin şablonuna dokunmadan görünümünü değiştirmek oldukça modern ve güncel kalmasını sağlayabiliyoruz. Günümüz teknoloji ile yaptığımız web tasarımı projeleri uzun süre firmanızı temsil edecektir. Faaliyet gösterdiğiniz  sektör alanında en iyi web tasarımını yapmaya çalışıyoruz. Yenileme süreci çok rahat 5 yıl süre alabiliyor. Genel görümünü ufak değişiklikler ile güncel tutup, uzun süre kullanabileceğiniz internet projeniz her zaman güncel ve hoşuğunu koruyacaktır. Dinamik olarak yapılan internet projelerimizde güncel bilgilerinizi çok rahat bir biçimde projenize ekleyerek web tasarımınızın güncelliğini bilgi açısından da gerçekleştirmiş olacaksınız.


% 99,9 GOOGLE ve diğer arama motorları alt yapısına uygun,

% 99,9 Google ve diğer arama motorları alt yapısına uygun alt yapı entegrasyonu. (Önce kendi sitemizi yaptık. ‘’web yazılımı’’ kelimesi bizim açımızdan en önemli anahtar kelimemizdir. Domain adımızın içerisindeweb yazılımı kelimesi geçmemesine rağmen ilk sayfada bulunuyoruz. Dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise içerisinde bulunduğumuz sektör SEO adı altında çalışmalarını yapıyor. Yani en zor kelime bizim kelimemizdir. Genellikle ilk üç sıra içerisindeyiz. Evet, kendi internet sitemizi üst sıralarda çıkarabiliyorsak, neden sizin sitenizi de Google da üst sıralara taşımayalım. Oluşturduğumuz web tasarımları; resim estetiği ve hızı ile beraber Google un bilinen bütün ölçütlerine uygun bir biçimde yapıyoruz. Genel anlamda Google ifade ettiği 270 tane sıralama ölçütü mevcuttur. Var sayalım ki bu ölçütlerden 50 tanesi biliniyor. 

Havuç Medya program departmanı olarak bilinen bütün ölçütleri doğru bir biçimde uyguluyoruz.

Google un sevmediği hiçbir şeyi yapmadan, sahte urller(linkler) almadan, sahte trafik yaratmadan, değişik hileli yollara başvurmadan, yalnızca arama motorlarının istediklerini en uygun şekilde analiz edip uygulamasını yapabiliyoruz. Sadece Havuçmedya' da bulunan farklı çözümler ile çoğu kurumsal müşterimizin gerek yurt içi arama motorlarında gerekse de yurt dışı arama motorlarında çok iyi sıralamalarda yer almasını sağladık. Sadece alt yapıyı arama motorlarına göre yapmakla kalmıyoruz, SEO kavramını müşterilerimize öğretiyoruz. Böylece ne yaptığımızı ve ne yapılacağını bütün müşterilerimiz biliyor. Hiçbir hususta hiçbir müşterimize vaad vermedik vermeyiz. Ne yaptığımız Google da görünüyor. Neden %99,9? her zaman Google un bilinen ölçütlerinde bizimde bilmediğimiz bir ölçüt vardır kanaati ile hareket edip her zaman araştırma yaptığımız için %99,9 oranı doğru orandır. 
Hiçbir şey vaat etmiyoruz, yalnızca ifade ettiklerimizi yapıyoruz.

Web siteri ve Google;

Günümüz ticaret hayatının vazgeçilmez reklam ve iletişim aracı, bir şirketin kıyafeti, kurumsallığının göstergesi, şirketin pazarlama müdürü, en büyük çözüm ortağımız, değişmeyen gerçek adresmiiz. Ne yazarsak yazalım yeterli olmuyor. Artık hoş bir internet dizaynınız yoksa ve aynı zaman da Google ile ilgilenmiyorsanız, günümüz zaman dilimini 25 yıl geriden takip ediyorsunuz anlamına gelmektedir. Bırakın kanuni zorunluluk olmasını; anlatıma başlarken yazılan nedenlerden biri sizin için önemli olmalı diye düşünüyoruz. Prensip olarak yaptığımız bütün internet dizaynlarını; projenin büyüklüğüne veya ufaklığına bakılmaksızın profesyonel olarak ele alıp, müşterilerimizin minimum fiyatla maksimum verim alabileceği biçimde oluşturuyoruz. Oluşturulacak olan internet projenizi alt yapısını %100 Google ölçütlerine göre yapıyoruz. 

Tabi ki bunu yaparken bütün kriterleri olması gerektiği gibi profesyonelce uyguluyoruz. Rekabetin oldukça üst seviyede olduğu ülkemizde çoğu firma Google tabanlı web tasarımı adı altında müşterilerine yanlış bilgi verdiğini gözlemliyoruz. Bırakın Google ölçütlerinin yerine getirilmesi, yapılanların da baştan sona hatalı olduğunu net bir biçimde görüyoruz. Sadece biz miyiz bu ölçütleri doğru bir biçimde uygulayan şirket sorusunu kendimize sorduk. Cevabımız gayet netti " Hayır tabiki de ". İnanıyoruz ki oldukça az sayıda olan bilişim firmaları bu konuya titizlikle yaklaşıyor. Yaptığı işi ciddiye alıp doğru bilgilere haiz inanın 10 tane şirket bulamazsınız.
Bir web yazılımı firmasından beklenen kaliteli hizmet nedir?
 
Varsayalım ki hoş bir web tasarımı yaptırdınız. Maalesef bununla da bitmiyor ki. Aslında Google daki durumunuz da sizi tatmin ediyor. Ama yine de eksik bir şeyler var. Eksik olan sonraki ihtiyaçlar, bilmeniz gerekli olanlar, anlık değil kalıcı çözümler. Kaliteli hizmet; internet hizmetlerini aldığınız firmayı aradığınızda sorununuzu çözecek yetkiliye ulaşmanızla kaliteli hizmet süreci başlamış olur. Yetkili kişinin istediğinizi algılayıp sorunu çözecek yetkiliye ulaştırma hızı kaliteyi artıran ilk önemli nedendir. Kurumunuz için en iyi web projesini; oldukça bilgi sahibi, deneyimli, tecrübeli ve neşeli insanların oluşturdukları grup çalışması ve dayanışmasından alabilirsiniz. Havuçmedya ailesi olarak her zaman en iyi ve farklı creative çalışmalar  oluşturmaya çalışan kadromuz ile ‘'Kurumsal İnternet Danışmanınız ‘’ olmaya talibiz. Araştırmacı ve iş dünyasının akışını bilen halkla ilişkiler uzmanı tarafından başlanan proje,grafik tasarım ekibi ile yolunu belirler. Ortaya çıkan proje ile bütün beklentilerinizin üzerine çıkmış oluruz. İyi bir web tasarımının  google ve diğer arama motorları alt yapısına uygun olması gerektiğinin bilincindeyiz. 

Bilinen ölçütlerin doğru bir biçimde uygulanması ile ortaya çıkan başarıyı, yaptığımız işlerden çok rahat görebilirsiniz. Özellikle arama motorlarının devi olan Google un alt yapısına verdiğimiz önem ve güncel gelişmeleri ile her zaman olabileceğin en iyisini yakalamayı başarıyoruz. Web tasarımını tamamlayan yazılım departmanımızın işleri, kıyaslanamayacak kadar kusursuz kalitededir. Gerek hız açısından, gerekse de güvenlik ve disiplin açısından açık ara üstün kalitesi; Havuçmedya’yı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerdendir. Her bir noktası oldukça kaliteli ve hoş yapılan bir projenin yayına atılması ile başlayan süreç, sürekli destek alabileceğiniz halkla ilişkiler departmanımız ile çalıştığımız sürece devam eder…


Bütün tarayıcılar ile uyumluluk

İnanılmaz bir hızla büyüyen teknoloji dünyası birlikteliğinde çoğu bilişim devinin tarayıcı geliştirmesine neden olmuştur. Genişleyen tarayıcı çeşitliliği en fazla web tasarımı sektörünün işini zorlaştırmıştır. Kriterleri ne kadar da birbirine yakın olsa çoğu ayrıştıkları özellikleri mevcuttur. Profesyonel web sitesi denildiği zaman bütün tarayıcılarda sorunsuz çalışması gereklidir. Bu durum web sitesi yaparken çok daha çok detay ve dikkat gerektirir oldu. Tüm tarayıcılarda web sitesinin hiçbir biçimde bozulmadan yapılması konusu ile ilgili oldukça dikkatli çalışıyoruz. Web sitesinin sorunsuz yayın hayatına başlaması ile ilerleyen zaman diliminde oluşabilecek aksaklıklar firmamızın garantisi kapsamında bulunmaktadır. Havuçmedya bütün internet sitesi projelerinde, Explorer 7 ve üzeri sürümlarında, Google Chrome, Firefox, Yandex Browser, Opera, Safari gibi dünyada en fazla kullanılan tarayıcılara uyumludur.


Responsive web tasarmı

Responsive web tasarımı bütün tarayıcılara ve cihazlara uyumlu bir web tasarımı anlamına gelir. Günümüzde oldukça kullanılan bu özelliğin temeli 7 yıl kadar önceye dayanıyor. Son yıllarda akıllı mobil telefonları üst sınırlara yaklaşması ile oldukça aranılan tanınmış bir özellik olmuştur. 

Responsive web tasarım özelliği internet sitesini bütün tarayıcılarda sorunsuz çalıştırır. Responsive web tasarımında site içindeki yazı ve görsel gibi dokümantasyonları ekran genişliğine göre tekrar biçimlendirerek ekrana % 100 oturmasını sağlar. En çok masaüstü, mobil ve tablet olarak 3 değişik sürümde uygulanır. 

Web tasarımı  projesinin mobil cihazlarda gezintisi oldukça zahmetlidir. Linkler oldukça ufak olduğu için görünmeyebilir ya da tıklanması aşağı yukarı imkânsız hale dönüştürülebilir. Responsive dizaynlarda ise; bu oldukça basit bir görünüm alır. Responsive dizaynlarda url(link)ler genelde liste biçiminde olup, ürünler daha kolay gösterime sahiptir. İnternette gezinme istatistiklerinde ise; responsive in ne kadar önemli olduğu daha net görülüyor. Her 3 kullancıdan birisi mobil cihazlardan internete giriyor. 

Daha da önemlisi başta Google olmak suretiyle bütün arama motorları responsive sitelere sıralamalarda öncelik tanıyacaktır. 

Web projeleriniz Havuçmedya ile güvenilir ellerde...